Profesionálny plavkový manuál pre výber vhodných plaviek

Výber správneho strihu plaviek nemusí byť vždy jednoduchý. Na trhu je ich bohatá ponuka, čo môže spôsobiť našu nerozhodnosť a neistotu. Veď, predsa každá z nás túži vyzerať, čo najlepšie a aj sa príjemne cítiť. Poradíme vám, na, čo by ste sa mali zamerať a čomu sa, naopak, vyhnúť pri výbere plaviek.

Čítaj viac
Plavky
Tím Bepon
4056 zobrazenia

Dlho očakávaná jarná kolekcia 2024 prináša krásu v detailoch

Bude to originálne, extravagantné aj univerzálne. Naplní jarná kolekcia 2024 očakávania žien? Veríme, že áno. Jej silnou stránkou je totiž ľahká kombinovateľnosť a krása v detailoch. Sila ženy, pre ktorú nie je nič nemožné. Každá žena si zaslúži byť ospevovaná, obdarovaná a zároveň sa cítiť krásne a komfortne pri každej príležitosti. Predstavujeme vám jarnú kolekciu 2024 od BEPONu.

Čítaj viac
Novinky
Tím Bepon.sk
1339 zobrazenia

Hygge - nová definícia kvalitného života priamo od Beponu

Čo je to "Hygge"? Kto zaviedol tento štýl a prečo je čoraz viac populárnejší aj v našich končinách? Viete, v čom spočíva jeho výnimočnosť? A, čo má škandinávsky životný štýl hygge spoločné so značkou BEPON? Kto môže byť hygge, respektíve pre koho je tento štýl určený? Je pravdou, že hygge vám zaručí pocit šťastia? Odpovede na všetky tieto aj ďalšie otázky prinášame nižšie článku

Čítaj viac
Trendy
Tím Bepon.sk
2446 zobrazenia

3 dôvody, prečo by ste mali nosiť pančuchové nohavice Wonder

Prezradíme vám, prečo by ste mali nosiť pančuchové nohavice Wonder. Pretože, nie sú pančuchové nohavice ako pančuchové nohavice. Viete, prečo sú Wonderky také obľúbené? Prečo ich ženy milujú už viac ako 30 rokov? Aké je ich tajomstvo výnimočnosti a prečo im predpovedáme žiarivú budúcnosť? Prezradíme vám tajomstvo ich úspechu a veríme, že po tomto odhalení ich budete chcieť nosiť každý deň.

Čítaj viac
Trendy
Tím Bepon.sk
2613 zobrazenia

Fashion kolekcia inšpirovaná rozmanitosťou svetových metropol

Unikátna Fashion kolekcia vytvorená so zreteľom na veľkoleposť najznámejších metropol, ktoré dominujú svojou jedinečnosťou a unikátnosťou. Pulzujúce, romantické, historické, ale aj luxusné a impozantné. Čaká na vás až 11 originálnych dizajnov vo vysokej kvalite, ktorých tvárou je krásna a energická MISS 2007 Veronika Vágnerová (Husárová). Nazrite do sveta spoločne s našou novou Fashion kolekciou Jeseň/Zima 2023/2024.

Čítaj viac
Novinky
Tím Bepon.sk
4734 zobrazenia

5 typov ponožiek, ktoré by nemali chýbať v našom šatníku

Odborníci sa vyjadrili! Nielenže ponožiek nie je nikdy dosť, ale je dobré vedieť, o aký typ ponožiek by sme si mali rozšíriť svoj šatník. Aké ponožky by sme preto mali nosiť? Jednofarebné, vzorované, silonkové, nízke či vysoké? Podľa odborníkov je to 5 typov ponožiek, ktorá by mali tvoriť súčasť každého šatníka bez rozdielu. Môžeme potvrdiť, že kus pravdy na tom je.

Čítaj viac
Dobré rady
Tím Bepon.sk
2890 zobrazenia

Zažite exotiku a africké etno, ktoré prináša štýl Etnic

Vstúpte do sveta, kde exotika na vás kričí z každej strany. Predstavujeme vám štýl Etnic a množstvo originálnych plavkových topov a nohavičiek inšpirovaných exotikou a africkým etnom. Originálne vzory, motívy a ručná práca sa pretavili do fantastických plaviek, ktoré jednoducho chcete mať. Pokochajte sa štýlom Etnic, ktorý vás prekvapí svojou ponukou!

Čítaj viac
Plavky
Tím Bepon.sk
2768 zobrazenia

Užívajte si s nami bohémsky život v štýle Bohemic od Beponu

Nič nenecháme na náhodu, preto je výber plaviek v kategórii Bohemic určený ženám, ktoré si rady užívajú život plnými dúškami. Predstavujeme vám prvú z piatich tematických kategórií plnú vášne, so zameraním na detail, ako aj unikátnosť a nekonečnú inšpiráciu. Čo všetko, vás čaká? No predsa pestré farby a výrazné vzory bohémskeho štýlu, ktorý je doslova elektrizujúci.

Čítaj viac
Plavky
Tím Bepon.sk
2802 zobrazenia

Bepon opäť spoločne s vami pomáha Deťom s rakovinou

Ďalší rok za nami a ďalší pred nami. Pre neziskovú organizáciu Deťom s rakovinou je čas kľúčový, pretože pomáhať deťom so závažným ochorením je beh na dlhé trate. Nič však nie je nemožné, ak sa spoja správni ľudia, ktorým nie je zdravie týchto detí ľahostajné. Nezisková organizácia Deťom s rakovinou a spoločnosť Bepon za pomoci verných a stálych zákazníkov pomáha aj tento rok.

Čítaj viac
Pomáhame
2893 zobrazenia

Bepon má pre vás skutočný dotyk jari

Po zime hádam každý z nás túži pocítiť dotyk jari a pripraviť sa na nový príval energie. ZIma sa už blíži ku svojmu koncu a ani my v BEPONe nezaháľame. Zákazníkom prinášame novú jarnú kolekciu v podobe kvalitných a pestrofarebných produktov na bežné ako aj slávnostné príležitosti. Nahliadnite spolu s nami do novej kolekcie a zažite dotyk jari od BEPON.

Čítaj viac
Novinky
2834 zobrazenia

Povianočné výpredaje v predajniach Bepon

Milí naši zákazníci, Vianoce už máme za sebou, ale povianočné výpredaje nás ešte iba čakajú. V Bepone sme si pre vás pripravili niekoľko skvelých povianočných výpredajov na nové ako aj obľúbené produkty. Ale pozor, nie každá akcia platí na webe aj v predajniach.

Čítaj viac
Novinky
8104 zobrazenia

Bepon podporuje projekt BIELA PASTELKA

Sme hrdí, že sme pevnou súčasťou projektu BIELA PASTELKA, pretože ľudský osud nám nie je ľahostajný. V našich životoch sú okamihy, na ktoré nezabudneme – či už je to pohľad na partnera vo svadobný deň, radosť nášho štvornohého miláčika alebo prvý pohľad na dieťa. Aj nevidiaci a slabozrakí ich majú, hoci v ich životoch sa odrážajú trochu inak. Nevidiaci a slabozrakí ich vnímajú nie zrakom, ale na prvý nádych, dotyk či prvé počutie.

Čítaj viac
Pomáhame
Bepon
2811 zobrazenia

Aquarilky jednoducho detský letný hit

Začínajú nám prázdniny a smiech našich detí je jasným signálom, že letné radovánky práve začínajú. K tomu nesmie chýbať detský letný hit Aquarilky, ktoré vám práve teraz predstavíme. V skratke povedané sú to ponožky vyrobené z rýchloschnúcich a protišmykových materiálov. Ich výhody a možnosti využitia vám predstavujeme nižšie v článku.

Čítaj viac
Trendy
Bepon.sk
2845 zobrazenia

4 dôvody prečo si kúpiť plavky na Bepon.sk

Leto, slnko, plavky, priatelia, rodina a zábava počas horúcich letných dní. Pre mnohé najkrajšie obdobie roka, v ktorom práve plavky zvýrazňujú náš štýl a pohodu. Štíhle slečny, ale aj zrelé ženy túžia vyzerať dobre a cítiť sa komfortne na dovolenke pri mori, aj doma na záhrade. V trendových plavkách z kvalitných materiálov, ktoré vyzerajú dobre na rôznych typoch postavy bude aj toto leto stáť za to.

Čítaj viac
Plavky
Bepon
2512 zobrazenia
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní