Bepon opäť spoločne s vami pomáha Deťom s rakovinou

Ďalší rok za nami a ďalší pred nami. Pre neziskovú organizáciu Deťom s rakovinou je čas kľúčový, pretože pomáhať deťom so závažným ochorením je beh na dlhé trate. Nič však nie je nemožné, ak sa spoja správni ľudia, ktorým nie je zdravie týchto detí ľahostajné. Nezisková organizácia Deťom s rakovinou a spoločnosť Bepon za pomoci verných a stálych zákazníkov pomáha aj tento rok.

Čítaj viac
Pomáhame
72 zobrazenia

Bepon má pre vás skutočný dotyk jari

Po zime hádam každý z nás túži pocítiť dotyk jari a pripraviť sa na nový príval energie. ZIma sa už blíži ku svojmu koncu a ani my v BEPONe nezaháľame. Zákazníkom prinášame novú jarnú kolekciu v podobe kvalitných a pestrofarebných produktov na bežné ako aj slávnostné príležitosti. Nahliadnite spolu s nami do novej kolekcie a zažite dotyk jari od BEPON.

Čítaj viac
Novinky
114 zobrazenia

Povianočné výpredaje v predajniach Bepon

Milí naši zákazníci, Vianoce už máme za sebou, ale povianočné výpredaje nás ešte iba čakajú. V Bepone sme si pre vás pripravili niekoľko skvelých povianočných výpredajov na nové ako aj obľúbené produkty. Ale pozor, nie každá akcia platí na webe aj v predajniach.

Čítaj viac
Novinky
5102 zobrazenia

Bepon podporuje projekt BIELA PASTELKA

Sme hrdí, že sme pevnou súčasťou projektu BIELA PASTELKA, pretože ľudský osud nám nie je ľahostajný. V našich životoch sú okamihy, na ktoré nezabudneme – či už je to pohľad na partnera vo svadobný deň, radosť nášho štvornohého miláčika alebo prvý pohľad na dieťa. Aj nevidiaci a slabozrakí ich majú, hoci v ich životoch sa odrážajú trochu inak. Nevidiaci a slabozrakí ich vnímajú nie zrakom, ale na prvý nádych, dotyk či prvé počutie.

Čítaj viac
Pomáhame
Bepon
87 zobrazenia

Aquarilky jednoducho detský letný hit

Začínajú nám prázdniny a smiech našich detí je jasným signálom, že letné radovánky práve začínajú. K tomu nesmie chýbať detský letný hit Aquarilky, ktoré vám práve teraz predstavíme. V skratke povedané sú to ponožky vyrobené z rýchloschnúcich a protišmykových materiálov. Ich výhody a možnosti využitia vám predstavujeme nižšie v článku.

Čítaj viac
Trendy
Bepon.sk
93 zobrazenia

4 dôvody prečo si kúpiť plavky na Bepon.sk

Leto, slnko, plavky, priatelia, rodina a zábava počas horúcich letných dní. Pre mnohé najkrajšie obdobie roka, v ktorom práve plavky zvýrazňujú náš štýl a pohodu. Štíhle slečny, ale aj zrelé ženy túžia vyzerať dobre a cítiť sa komfortne na dovolenke pri mori, aj doma na záhrade. V trendových plavkách z kvalitných materiálov, ktoré vyzerajú dobre na rôznych typoch postavy bude aj toto leto stáť za to.

Čítaj viac
Plavky
Bepon
104 zobrazenia
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní