Profesionálny plavkový manuál pre výber vhodných plaviek

Výber správneho strihu plaviek nemusí byť vždy jednoduchý. Na trhu je ich bohatá ponuka, čo môže spôsobiť našu nerozhodnosť a neistotu. Veď, predsa každá z nás túži vyzerať, čo najlepšie a aj sa príjemne cítiť. Poradíme vám, na, čo by ste sa mali zamerať a čomu sa, naopak, vyhnúť pri výbere plaviek.

Čítaj viac
Tím Bepon
5495 zobrazenia

Zažite exotiku a africké etno, ktoré prináša štýl Etnic

Vstúpte do sveta, kde exotika na vás kričí z každej strany. Predstavujeme vám štýl Etnic a množstvo originálnych plavkových topov a nohavičiek inšpirovaných exotikou a africkým etnom. Originálne vzory, motívy a ručná práca sa pretavili do fantastických plaviek, ktoré jednoducho chcete mať. Pokochajte sa štýlom Etnic, ktorý vás prekvapí svojou ponukou!

Čítaj viac
Tím Bepon.sk
3084 zobrazenia

Užívajte si s nami bohémsky život v štýle Bohemic od Beponu

Nič nenecháme na náhodu, preto je výber plaviek v kategórii Bohemic určený ženám, ktoré si rady užívajú život plnými dúškami. Predstavujeme vám prvú z piatich tematických kategórií plnú vášne, so zameraním na detail, ako aj unikátnosť a nekonečnú inšpiráciu. Čo všetko, vás čaká? No predsa pestré farby a výrazné vzory bohémskeho štýlu, ktorý je doslova elektrizujúci.

Čítaj viac
Tím Bepon.sk
3119 zobrazenia

4 dôvody prečo si kúpiť plavky na Bepon.sk

Leto, slnko, plavky, priatelia, rodina a zábava počas horúcich letných dní. Pre mnohé najkrajšie obdobie roka, v ktorom práve plavky zvýrazňujú náš štýl a pohodu. Štíhle slečny, ale aj zrelé ženy túžia vyzerať dobre a cítiť sa komfortne na dovolenke pri mori, aj doma na záhrade. V trendových plavkách z kvalitných materiálov, ktoré vyzerajú dobre na rôznych typoch postavy bude aj toto leto stáť za to.

Čítaj viac
Bepon
2826 zobrazenia
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní