Služba Očko pri kúpe online

Pustilo sa ti očko na pančuchách? So službou OČKO ti ich vymeníme za nové. Poisti sa a dokúp si extra službu OČKO iba za 2 €.

Ak sa ti na pančuchových nohaviciach do 15 kalendárnych dní od úhrady záväznej objednávky spraví na zakúpených pančuchových nohaviciach očko, vymeníme ti ich za nové alebo ti sumu 2 € odrátame pri najbližšom nákupe.  

AKO TO FUNGUJE?

Službu OČKO si môžeš dokúpiť k vzorovaným pančuchovým nohaviciam z kolekcie FASHION iba za 2 €. Jedna zakúpená služba OČKO sa viaže k jednému konkrétnemu druhu pančuchových nohavíc z kolekcie FASHION. Ak sa ti na nich do 15 dní od úhrady záväznej objednávky spraví očko, prines ich zabalené do najbližšej predajne BEPON alebo ich zašli poštou (na adresu BEPON Retail, TOWER 5, Kalinčiakova 33/A, 831 04  Bratislava) aj s OČKO potvrdenkou, ktorú ste obdržali v zásielke spolu s faktúrou a my ti zašleme nové. BEZ OČKO potvrdenky s vyznačenou službou a konkrétnym druhom FASHION pančuchových nohavíc nie je možná výmena tovaru. Nové pančuchové nohavice ti budú zaslané rovnakým spôsobom, akú si uviedol v pôvodnej objednávke. Zaslané ti budú rovnaké pančuchové nohavice (dizajn aj veľkosť) z kolekcie FASHION, aké si mal zakúpené. V prípade vypredanosti zakúpeného dizajnu vám bude ponúknutý náhradný variant. Pančuchové nohavice z kolekcie FASHION sú riadne označené slovom „fashion“ v názve produktu.

Ak sa ti pančuchové nohavice do 15 dní od zaplatenia nepoškodia, suma 2 € ti ostáva ako kredit pri ďalšom nákupe ONLINE v e-shope bepon.sk. Uplatniť ho môžeš až do 45 dní od úhrady objednávky za nákup tovaru so službou OČKO cez e-shop (čiže až 30 nasledujúcich kalendárnych dní od skončenia platnosti výmeny pančuchových nohavíc za nové). Po uplynulej lehote 15 dní, ktorá je určená na výmenu tovaru, ti bude e-mailom zaslaný unikátny promokód, ktorý ti v sumáre objednávky po jeho zadaní odráta z celkového nákupu 2 €.

Službou OČKO nie je možné vymeniť poškodený tovar za iný druh tovaru a nie je možné vymeniť ju za hotovosť.

Služba OČKO začína platiť dňom uhradenia online objednávky, preto je v tvojom záujme vyzdvihnúť si zásielku v čo najkratšom čase. V prípade, že si uhradil objednávku, no nedodržal si odporúčanú dobu na jej vyzdvihnutie, nie je možné lehotu prípadnej výmeny tovaru predĺžiť.

Pri online nákupe služby OČKO je potrebné v časti Spôsob dopravy v priestore pre Pridať správu v objednávke zadať názov pančuchových nohavíc z kolekcie FASHION, ku ktorým si službu OČKO zakupuješ. Platí to v prípade, ak si kupuješ viac ako jeden druh pančuchových nohavíc FASHION. V prípade, že do poznámky neuvedieš názov pančuchových nohavíc, ku ktorým si službu OČKO zakupuješ alebo zadáš názov pančuchových nohavíc, ktoré nie sú z kolekcie FASHION, nebude možné službu OČKO uplatniť.

 

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní