BEPON Klub je vernostný klub spoločnosti BEPON Retail SK, ktorá je vyhľadávaným módnym reťazcom na slovenskom trhu už vyše 30 rokov. Ponúka výhradne kvalitný pančuchový a ponožkový sortiment od slovenských a talianskych dodávateľov, so zreteľom na náročné požiadavky zákazníkov. Aktuálne disponuje až 54 predajňami na Slovensku. V portfóliu BEPON okrem kvalitného a nadčasového ponožkového sortimentu nechýba ani kvalitné a univerzálne „základné“ oblečenie vhodné do kapsulového šatníka či sezónny sortiment (plavky, termo oblečenie) a praktické dizajnové doplnky do domácnosti. Kompletná ponuka produktov je dostupná na vynovenej webovej stránke bepon.sk.

Člen BEPON klubu disponuje benefitmi navyše. Zbiera body, ktoré vymieňa za zľavu, má nárok na výhodnejšie packové akcie, každý rok získava až 30 % meninovú zľavu na celý nákup a medzi prvými sa dozvedá o pripravovaných akciách.

Výhody členstva v BEPON klube:

 1. Každým vašim nákupom zbierate body, ktoré po dosiahnutí určitej hodnoty môžete vymeniť za zľavu pri najbližšom nákupe. Za každých dosiahnutých 100 bodov získavate zľavu 5 eur z nákupu.
 2. Ako člen BEPON klubu získavate aj cenovo výhodnejšie packové balenia na vybrané obľúbené a veľmi žiadané produkty. Tieto produkty sú viditeľne označené v každej predajni, aj online pri tomto vybranom sortimente. 
 3. Každý rok náš verný člen obdrží jednorazovú, až 30 % meninovú zľavu na celý nákup (platí v prípade, že ste nám dali súhlas na zasielanie informačných e-newsletterov). Zľava sa dá uplatniť iba v predajniach (neplatí v e-shope bepon.sk).
 4. Člen BEPON klubu sa môže zúčastniť pravidelných súťaží o skvelé ceny, ktorá je označená „súťažou pre členov BEPON klubu“.
 5. Každý člen BEPON klubu získa pravidelný informačný e-newsletter s aktuálnou výhodnou ponukou sortimentu medzi prvými.

Vernostný systém na báze zbierania bodov:

Zákazník za každé euro nákupu získava 1 bod. Body sú pripisované na základe hodnoty nákupu, ktorý uskutočníte v ktorejkoľvek z predajní BEPON alebo online na bepon.sk (v e-shope momentálne nefunkčné). Za nazbierané body pripísané k riadne registrovanej zákazníckej kartičke získavate finančnú zľavu na ďalší nákup vo forme papierovej poukážky s vyznačenou hodnotou výšky zľavy v eurách, ktorú obdržíte v predajni a ktorá je platná 1 kalendárny rok od vydania. V prípade, že si zákazník zľavu uplatní v predajni prostredníctvom papierovej poukážky, musí ju vyčerpať jednorazovo. Z poukážky sa nevydáva a dá sa uplatniť iba na tovar v plnej cene, trvalo precenený tovar a tovar v sezónnom výpredaji. Z nevyčerpanej hodnoty zľavy sa nevydáva a poukážku nie je možné vymeniť za hotovosť. Zľava sa nedá kumulovať s darčekovými poukážkami, zľavovými kupónmi a špeciálnymi zľavovými akciami.

V prípade nákupu cez e-shop bepon.sk vám zľava bude ponúknutá v nákupnom košíku pred dokončením objednávky, ktorú môžete využiť hneď alebo pri ďalšom nákupe (v e-shope momentálne nefunkčné).

Príklad: Zákazník nakúpi tovar v hodnote 29,49 eur, čím sa mu pripíše 29 bodov. Pokiaľ zákazník nakúpi za 79,99 eur, pripíše sa mu 80 bodov (zákon zaokrúhľovania smerom hore). Body sa pripisujú pri nákupe v predajniach BEPON alebo online na bepon.sk (v e-shope momentálne nefunkčné).

Výška zliav na základe dosiahnutých bodov:

- Za dosiahnutých 100 bodov má zákazník nárok na zľavu 5 eur z nákupu. 
- Pri dosiahnutí 200 bodov má zákazník nárok na zľavu 10 eur z nákupu.
- Ak zákazník dosiahne 300 bodov, má nárok na zľavu 15 eur z nákupu.
- Za dosiahnutých 400 bodov získava zákazník zľavu 20 eur z nákupu.
- Za 500 dosiahnutých bodov má zákazník nárok na zľavu 25 eur z nákupu.
- Pri dosiahnutí 1000 bodov má zákazník nárok na zľavu 50 eur z nákupu.

Zákazník sa môže rozhodnúť, či si zľavu uplatní pri dosiahnutí 100 bodov (zľava 5 eur) alebo bude pokračovať v zbieraní bodov do vyššej úrovne zľavy (až do úrovne 1 000 bodov).

Po uplatnení zľavy sa body vymenené za zľavu automaticky odpočítajú. Za nákup pri uplatňovaní zľavy sa body nepripisujú. Počet dosiahnutých bodov si môže zákazník sledovať prostredníctvom pokladničného bloku z predajne, kde je výška bodov vytlačená, aj v online účte/registrácii vytvorenej na bepon.sk. Počet bodov sa kumuluje z nákupov v predajniach aj e-shope. 

Podmienky členstva v BEPON klube a čerpania výhod:

- Preukázať sa zákazníckou kartou s logom BEPON klub vo fyzickej alebo elektronickej podobe.
- Mať riadne vyplnenú registráciu profilu zákazníka (potrebné je mať vyplnené minimálne údaje označené hviezdičkou).

Všeobecné pravidlá členstva v BEPON klube:

 • Karta člena BEPON klubu je neprenosná a platí vo všetkých predajniach BEPON v rámci SR.
 • Platnosť karty BEPON klubu zaniká, pokiaľ nemá zákazník vyplnené vo svojej registrácii minimálne štyri povinné polia (meno, priezvisko, PSČ a e-mail). Tieto údaje spolu so zvyškom odporúčaných políčok môže zákazník doplniť priamo v predajni na elektronickom tablete alebo online na bepon.sk. 
 • Platnosť karty BEPON klubu zaniká aj v prípade, ak ste ju nepoužili viac ako 3 roky. Po tomto termíne budú z dôvodu uplynutia lehoty na spracovanie osobných údajov vaše údaje vymazané. 
 • V prípade straty alebo krádeže zákazníckej karty vám bude vydaná nová karta na základe preukázania totožnosti a pravdivých osobných údajov. V prípade, že nie je možné identifikovať kartu v systéme, bude vám vydaná nová po zrušení starej karty.
 • Ak sa rozhodnete ukončiť členstvo v BEPON klube, zašlite nám písomnú žiadosť spolu s číslom vašej zákazníckej karty na beponklub@bepon.sk. 
 • Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať na čísle 02/2129 4111 alebo na beponklub@bepon.sk


Informácie o BEPON klube nájdete aj na bepon.sk.

Zaujal vás náš vernostný program? Budeme nesmierne potešení, ak sa stanete súčasťou našej BEPON rodiny, ktorá má možnosť uplatňovať si špeciálne výhody stálych zákazníkov. Už teraz sa tešíme na vašu návštevu. Váš BEPON

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní