SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Na marketingové oddelenie hľadáme kreatívneho a dynamického človeka, ktorý má vzťah k sociálnym sieťam, dokáže aktívne produkovať a spracovať pútavý tematický obsah (foto aj video kontent) a ovláda reklamné aj štatistické nástroje.

Potrebná je radosť písať pútavý sprievodný text, pričom ovládanie gramatiky je dôležitou podmienkou.

Hľadáme kolegu, ktorý rozumie marketingovým princípom, no nerád sedí v kancelárskych priestoroch. Ak si freelancer a máš dostatok voľného času, môžeš byť našou prvou voľbou.

Naša spoločnosť je na slovenskom trhu už 33 rokov a v eshope a až v 56 kamenných predajniach v rámci SR ponúka kvalitný pančuchový a ponožkový sortiment. Portfólio dopĺňame aj spodnú bielizeň, sezónny tovar (oblečenie a plavky) a produkty s obsahom merino vlny. Je preto veľkou výhodou, ak ti je móda blízka a máš v nej aspoň bazálny prehľad.

Náplň práce:

  • Intenzívna správa sociálnych sietí (Facebook, Instagram, TikTok, Youtube)
  • Copywriting a kreatívna tvorba obsahu (text, foto, video)
  • Komunikácia s obecenstvom a tvorenie virálu

Čo ponúkame my?

Prácu v úzkom kruhu marketingového oddelenia, pričom pánom času z pohodlia domova budeš práve ty.

Naše požiadavky:

  • Adobe Photoshop - Mierne pokročilý

  • Adobe Illustrator - Základy
  • Prax aspoň 1 rok

Priority:

  • Kreatívna a samostatná práca pri tvorbe obsahu pre sociálne siete a správe firemných účtov

  • Zručnosť v oblasti copywritingu (+ preukázateľná prax)

  • Jazyková zdatnosť (štylistika, gramatika)

  • Praktická znalosť Meta Business Suite vrátane Ads manager

Veľké plusy:

  • Základná práca s grafickými nástrojmi (Adobe CS) za účelom samostatného spracovania vizuálov obsahu pre sociálne siete

  • Práca s video editorom (pre účely spracovania video obsahu na sociálne siete vrátane YouTube)

Pre túto ponuku nehľadáme reklamné agentúry.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania - 20.1.2024

V prípade záujmu nás, prosím, kontaktuj e-mailom na marketing@bepon.sk. Kontaktovať budeme iba vyhovujúcich kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

INFORMÁCIA – výberové konanie pre uchádzača o zamestnanie

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní