Novinky

Novinky

NOVÁ LIMITOVANÁ EDÍCIA

NOVÁ LIMITOVANÁ EDÍCIA

Prečo sme sa rozhodli spolupracovať práve s LUCID Style na vytvorení limitovanej edície?
Nielenže je skvelá make-up artistka, ale tvrdí, že skutočná krása spočíva vo vyžarovaní. A my s ňou absolútne súhlasíme. Buďte sama sebou a vyfarbite sa aj vy vďaka týmto jedinečným kúskom.

OBLEČTE SA DO KVETOV

OBLEČTE SA DO KVETOV

V spolupráci s mladou, talentovanou módnou dizajnérkou, Jaroslavou Wurll Kocanovou sme vytvorili unikátnu kolekciu inšpirovanú slovenským folklórom. Kolekcia Poľana predstavuje jemný pôvab a hravosť slovenskej ľudovej výšivky, pričom dokonale spája tradičné s moderným.

PRE MALÝCH BOJOVNÍKOV

PRE MALÝCH BOJOVNÍKOV

Pre neziskovú organizáciu Deťom s rakovinou sme vyrobili ponožky, vďaka ktorým sa opäť môžete obliecť srdcom. Výťažok z ponožiek chceme venovať na kúpu nového monitoru životných funkcií na Kliniku detskej hematológie KDHaO. Viac informácií o tomto projekte nájdete v našom blogu.

NIE RAKOVINE

NIE RAKOVINE

Ďakujeme, že ste sa obliekli srdcom a povedali spolu s nami NIE rakovine prsníka! V tento vianočný čas sme odovzdávali poukaz občianskemu združeniu NIE rakovine. Vďaka VÁM sa nám podarilo vyzbierať 7 380EUR. Peniažky, ktoré sa vyzbierali poputujú na onkologickú poradňu v Nitre.

LIMITOVANÁ EDÍCIA JANA GAVALCOVÁ

LIMITOVANÁ EDÍCIA JANA GAVALCOVÁ

Novú limitovanú kolekciu jeseň/zima navrhla Janka Gavalcová, ktorá sa pri jej tvorbe nechala voľne inšpirovať modrotlačou a jej nespočetnými vzormi, ktoré pretavila do kúskov v ktorých zažiarite. Kolekcia JANA GAVALCOVA pre Bepon je určená výnimočným ženám, ktoré sú originálne a chcú podčiarknúť svoju ženskosť.

KOLEKCIA MALÝ PRINC

KOLEKCIA MALÝ PRINC

Kde bolo, tam bolo v roku 1943 prišla na svet kniha s názvom Malý princ, ktorá chytila ľudí po celom svete za srdce. O 76 rokov neskôr sme vytvorili špeciálnu kolekciu ponožiek Malého princa, ktorá v sebe nesie posolstvá inšpirované knihou. Pripomeňte si s našou špeciálnou kolekciou obľúbený príbeh a stretnite svoje vnútorné detské JA. Pozorne precestujte našou kolekciou a objavte v nich ukryté posolstvá z knihy Malý princ.

Vyfarbite sa!

Vyfarbite sa!

Vyfarbite sa pančuchami TONIC, ktoré u nás nájdete vo viacerých farbách. Nepriehľadné pančuchové nohavice sú vhodné na chladnejšie dni. Vďaka 3D pleteniu lycrou sú tieto pančuchy takmer nezničiteľné.

KOLEKCIA PLAVIEK PRE VŠETKY ŽENY

KOLEKCIA PLAVIEK PRE VŠETKY ŽENY

Chceme, aby sa každá žena cítila počas letných radovánok sebavedome a pohodlne. Práve preto sme zostavili kolekciu z neuveriteľných kúskov, medzi ktorými nájdete až 19 kombinácií obvodu s košíčkom od 75 A po 100 I. Sami sme si ich odskúšali a sme z nich nadšení!

NOVÁ KOLEKCIA OBLEČENIA OD HANY PŘEVRÁTILOVEJ

NOVÁ KOLEKCIA OBLEČENIA OD HANY PŘEVRÁTILOVEJ

Elegancia, harmónia a prirodzenosť sú dominantnými prvkami novej kolekcie, ktorú navrhla špeciálne pre Bepon módna návrhárka Hana Převrátilová. Okrem kvalitných kúskov prináša paletu sviežich farieb a výberových materiálov, v ktorých sa budete cítiť výnimočne.

POMÁHAME ŠTÝLOVO V ZOO

POMÁHAME ŠTÝLOVO V ZOO

Kúpou ponožiek z kolekcie ZOO môžete aj vy pomôcť konkrétnemu zvieratku v ZOO. Z každého predaného páru ponožiek pôjde 1€ ako príspevok na starostlivosť o zvieratko vyobrazené na ponožkách.

NOVINKA FUTSY JE TU!

NOVINKA FUTSY JE TU!

Futsy sú nové špeciálne protišmykové detské ťapky určené do suchého i mokrého prostredia vďaka rýchloschnúcemu materiálu. Vďaka bohatému využitiu a krásnym vzorom ich vaše deti budú milovať. Viac: https://bit.ly/2QywSjm

VYNOVENÁ PREDAJŇA V AUPARK BRATISLAVA

VYNOVENÁ PREDAJŇA V AUPARK BRATISLAVA

Navštívte našu novú predajňu v NC Aupark Bratislava už 6.4.2018. Čaká na Vás nová kolekcia, darček ku každému nákupu a tiež skvelá akcia na pančuchové nohavice CIAO 20 za 1€.
Akcia platí len v piatok 6.4.2018 na predajni Bepon v Aupark Bratislava.

BEPON MILUJE SLOVENSKÝCH DIZAJNÉROV

BEPON MILUJE SLOVENSKÝCH DIZAJNÉROV

Novým, jedinečným konceptom #bepon♥ pokračuje značka BEPON vo svojich odvážnych krokoch podporovania originálnej tvorby a kreativity Slovákov. V spojení so slovenskými dizajnérmi vytvorili prvú ucelenú kolekciu 8 párov ponožiek s podtitulom #bepon♥slovenskydizajn.

Práve táto kolekcia odštartuje kampaň, ktorou v BEPONe otvorili priestor ľuďom zo Slovenska, ktorí sa venujú niečomu zaujímavému a jedinečnému.

ĽUDOVÉ FUSAKLE

ĽUDOVÉ FUSAKLE

Slovenské ľudové motívy sú nádherné a jedinečné. Vy, naši zákazníci, ste nám pomohli vytvoriť jedinečnú kolekciu ľudových fusaklí s využitím motívov z jednotlivých regiónov.

Nájdete ich na všetkých našich predajniach BEPON a eshope.