Novinky

Novinky

KOLEKCIA PLAVIEK PRE VŠETKY ŽENY

KOLEKCIA PLAVIEK PRE VŠETKY ŽENY

Chceme, aby sa každá žena cítila počas letných radovánok sebavedome a pohodlne. Práve preto sme zostavili kolekciu z neuveriteľných kúskov, medzi ktorými nájdete až 19 kombinácií obvodu s košíčkom od 75 A po 100 I. Sami sme si ich odskúšali a sme z nich nadšení!

NOVÁ KOLEKCIA OBLEČENIA OD HANY PŘEVRÁTILOVEJ

NOVÁ KOLEKCIA OBLEČENIA OD HANY PŘEVRÁTILOVEJ

Elegancia, harmónia a prirodzenosť sú dominantnými prvkami novej kolekcie, ktorú navrhla špeciálne pre Bepon módna návrhárka Hana Převrátilová. Okrem kvalitných kúskov prináša paletu sviežich farieb a výberových materiálov, v ktorých sa budete cítiť výnimočne.

POMÁHAVE ŠTÝLOVO V ZOO

POMÁHAVE ŠTÝLOVO V ZOO

Kúpou ponožiek z kolekcie ZOO môžete aj vy pomôcť konkrétnemu zvieratku v ZOO. Z každého predaného páru ponožiek pôjde 1€ ako príspevok na starostlivosť o zvieratko vyobrazené na ponožkách.

NOVINKA FUTSY JE TU!

NOVINKA FUTSY JE TU!

Futsy sú nové špeciálne protišmykové detské ťapky určené do suchého i mokrého prostredia vďaka rýchloschnúcemu materiálu. Vďaka bohatému využitiu a krásnym vzorom ich vaše deti budú milovať. Viac: https://bit.ly/2QywSjm

VYNOVENÁ PREDAJŇA V AUPARK BRATISLAVA

VYNOVENÁ PREDAJŇA V AUPARK BRATISLAVA

Navštívte našu novú predajňu v NC Aupark Bratislava už 6.4.2018. Čaká na Vás nová kolekcia, darček ku každému nákupu a tiež skvelá akcia na pančuchové nohavice CIAO 20 za 1€.
Akcia platí len v piatok 6.4.2018 na predajni Bepon v Aupark Bratislava.

BEPON MILUJE SLOVENSKÝCH DIZAJNÉROV

BEPON MILUJE SLOVENSKÝCH DIZAJNÉROV

Novým, jedinečným konceptom #bepon♥ pokračuje značka BEPON vo svojich odvážnych krokoch podporovania originálnej tvorby a kreativity Slovákov. V spojení so slovenskými dizajnérmi vytvorili prvú ucelenú kolekciu 8 párov ponožiek s podtitulom #bepon♥slovenskydizajn.

Práve táto kolekcia odštartuje kampaň, ktorou v BEPONe otvorili priestor ľuďom zo Slovenska, ktorí sa venujú niečomu zaujímavému a jedinečnému.

ĽUDOVÉ FUSAKLE

ĽUDOVÉ FUSAKLE

Slovenské ľudové motívy sú nádherné a jedinečné. Vy, naši zákazníci, ste nám pomohli vytvoriť jedinečnú kolekciu ľudových fusaklí s využitím motívov z jednotlivých regiónov.

Nájdete ich na všetkých našich predajniach BEPON a eshope.