Novinky

S POMOCOU SA ĽAHŠIE KRÁČA

S POMOCOU SA ĽAHŠIE KRÁČA

V spolupráci so slovenskou neziskovou organizáciou Deťom s rakovinou sme vytvorili ponožky, ktoré pomáhajú. Z každého jedného páru predaných ponožiek venujeme 1 € organizácii Deťom s rakovinou. Výťažok z predaja sa použije na zakúpenie infúznych púmp na podávanie chemoterapie.
Ďakujeme, že aj vďaka vám vraciame deti do života.

NOVÁ KOLEKCIA

NOVÁ KOLEKCIA

NOVÁ KOLEKCIA JE TU!
Tohtoročná kolekcia pančuchových nohavíc prináša opäť veľa ženskosti. Dominujú jej geometrické vzory, sieťovaná štruktúra a v neposlednom rade aj kvalita, na ktorú ste u nás už dlhé roky zvyknutí. Geometrické vzory sú v tejto sezóne veľmi moderné a žiadúce.

ZBIERKA BIELA PASTELKA

ZBIERKA BIELA PASTELKA

Aj BEPON sa tento rok pripojil k dobrovoľníkom z celého Slovenska a našou pomocou prispejeme k realizácii verejnej zbierky Biela pastelka, ktorej výnos je určený na podporu ľudí nevidiacich a slabozrakých.
Tohto roku sa realizuje už 20. ročník verejnej zbierky Biela pastelka. Jej organizátorom je Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Zbierka patrí k desiatim najväčším a najdôveryhodnejším zbierkam na Slovensku.
My budeme pomáhať prostredníctvom pokladničky umiestnenej na pultoch našich predajní na Slovensku po celý september.

KRÁSA NEMÁ MIERU

KRÁSA NEMÁ MIERU

Heslo kampane #krasanemamieru dokazuje, že nepotrebujete mať symetrické proporcie, telo bez tetovania alebo patriť do akejkoľvek škatuľky, aby ste si užili dokonalé leto v plavkách.

EXKLUZÍVNA SPOLUPRÁCA RELLECIGA X BEPON

EXKLUZÍVNA SPOLUPRÁCA RELLECIGA X BEPON

Podarila sa nám skvelá letná spolupráca so značkou Relleciga, dostupná na všetkých našich predajniach a na e-shope. Plavky sa prispôsobujú vkusu a postavám mladých Sloveniek

ECO LINE ŤAPKY A PONOŽKY

ECO LINE ŤAPKY A PONOŽKY

Počasie sa otepľuje a vy vyťahujete zo skrine balerínky, mokasíny či tenisky? Nosením naboso riskujete otlaky a odreniny a s klasickými ponožkami to nie je to pravé orechové. Predstavujeme vám novinku od Golden Lady, Ecoline ťapky a sneakers ponožky.

BORIS HANEČKA PRE BEPON

BORIS HANEČKA PRE BEPON

Opäť vám prinášame jedinečné kúsky od našich skvelých dizajnérov. Novú limitovanú edíciu pre vás navrhol Boris Hanečka. Fascinovaný prírodou a letom včely vytvoril pre vás štvoro jedinečných pančuchových nohavíc a bonusový kúsok, potlač pre pohodlnú mikinu inšpirovanú našou najväčšou včelou. Objavte novú eleganciu a sofistikovanú módu, ktorú vám prináša. Teraz môžete mať svoj kúsok od Hanečku i vy.

POVEDZ AJ TY NIE RAKOVINE

POVEDZ AJ TY NIE RAKOVINE

Aj tento rok sa pripájame k iniciatíve ružového októbra a podporujeme prevenciu a boj proti rakovine prsníka. Výťažok z charitatívneho predaja bude putovať na zriadenie novej psychologickej poradne pre onko-pacientky.

NOVÁ LIMITOVANÁ EDÍCIA

NOVÁ LIMITOVANÁ EDÍCIA

Prečo sme sa rozhodli spolupracovať práve s LUCID Style na vytvorení limitovanej edície?
Nielenže je skvelá make-up artistka, ale tvrdí, že skutočná krása spočíva vo vyžarovaní. A my s ňou absolútne súhlasíme. Buďte sama sebou a vyfarbite sa aj vy vďaka týmto jedinečným kúskom.

OBLEČTE SA DO KVETOV

OBLEČTE SA DO KVETOV

V spolupráci s mladou, talentovanou módnou dizajnérkou, Jaroslavou Wurll Kocanovou sme vytvorili unikátnu kolekciu inšpirovanú slovenským folklórom. Kolekcia Poľana predstavuje jemný pôvab a hravosť slovenskej ľudovej výšivky, pričom dokonale spája tradičné s moderným.

PRE MALÝCH BOJOVNÍKOV

PRE MALÝCH BOJOVNÍKOV

Pre neziskovú organizáciu Deťom s rakovinou sme vyrobili ponožky, vďaka ktorým sa opäť môžete obliecť srdcom. Výťažok z ponožiek chceme venovať na kúpu nového monitoru životných funkcií na Kliniku detskej hematológie KDHaO. Viac informácií o tomto projekte nájdete v našom blogu.

NIE RAKOVINE

NIE RAKOVINE

Ďakujeme, že ste sa obliekli srdcom a povedali spolu s nami NIE rakovine prsníka! V tento vianočný čas sme odovzdávali poukaz občianskemu združeniu NIE rakovine. Vďaka VÁM sa nám podarilo vyzbierať 7 380EUR. Peniažky, ktoré sa vyzbierali poputujú na onkologickú poradňu v Nitre.

LIMITOVANÁ EDÍCIA JANA GAVALCOVÁ

LIMITOVANÁ EDÍCIA JANA GAVALCOVÁ

Novú limitovanú kolekciu jeseň/zima navrhla Janka Gavalcová, ktorá sa pri jej tvorbe nechala voľne inšpirovať modrotlačou a jej nespočetnými vzormi, ktoré pretavila do kúskov v ktorých zažiarite. Kolekcia JANA GAVALCOVA pre Bepon je určená výnimočným ženám, ktoré sú originálne a chcú podčiarknúť svoju ženskosť.

KOLEKCIA MALÝ PRINC

KOLEKCIA MALÝ PRINC

Kde bolo, tam bolo v roku 1943 prišla na svet kniha s názvom Malý princ, ktorá chytila ľudí po celom svete za srdce. O 76 rokov neskôr sme vytvorili špeciálnu kolekciu ponožiek Malého princa, ktorá v sebe nesie posolstvá inšpirované knihou. Pripomeňte si s našou špeciálnou kolekciou obľúbený príbeh a stretnite svoje vnútorné detské JA. Pozorne precestujte našou kolekciou a objavte v nich ukryté posolstvá z knihy Malý princ.