Novinky

Novinky

ZBIERKA BIELA PASTELKA

ZBIERKA BIELA PASTELKA

Aj BEPON sa tento rok pripojil k dobrovoľníkom z celého Slovenska a našou pomocou prispejeme k realizácii verejnej zbierky Biela pastelka, ktorej výnos je určený na podporu ľudí nevidiacich a slabozrakých.
Tohto roku sa realizuje už 20. ročník verejnej zbierky Biela pastelka. Jej organizátorom je Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Zbierka patrí k desiatim najväčším a najdôveryhodnejším zbierkam na Slovensku.
My budeme pomáhať prostredníctvom pokladničky umiestnenej na pultoch našich predajní na Slovensku po celý september.

KRÁSA NEMÁ MIERU

KRÁSA NEMÁ MIERU

Heslo kampane #krasanemamieru dokazuje, že nepotrebujete mať symetrické proporcie, telo bez tetovania alebo patriť do akejkoľvek škatuľky, aby ste si užili dokonalé leto v plavkách.

EXKLUZÍVNA SPOLUPRÁCA RELLECIGA X BEPON

EXKLUZÍVNA SPOLUPRÁCA RELLECIGA X BEPON

Podarila sa nám skvelá letná spolupráca so značkou Relleciga, dostupná na všetkých našich predajniach a na e-shope. Plavky sa prispôsobujú vkusu a postavám mladých Sloveniek

ECO LINE ŤAPKY A PONOŽKY

ECO LINE ŤAPKY A PONOŽKY

Počasie sa otepľuje a vy vyťahujete zo skrine balerínky, mokasíny či tenisky? Nosením naboso riskujete otlaky a odreniny a s klasickými ponožkami to nie je to pravé orechové. Predstavujeme vám novinku od Golden Lady, Ecoline ťapky a sneakers ponožky.

BORIS HANEČKA PRE BEPON

BORIS HANEČKA PRE BEPON

Opäť vám prinášame jedinečné kúsky od našich skvelých dizajnérov. Novú limitovanú edíciu pre vás navrhol Boris Hanečka. Fascinovaný prírodou a letom včely vytvoril pre vás štvoro jedinečných pančuchových nohavíc a bonusový kúsok, potlač pre pohodlnú mikinu inšpirovanú našou najväčšou včelou. Objavte novú eleganciu a sofistikovanú módu, ktorú vám prináša. Teraz môžete mať svoj kúsok od Hanečku i vy.

POVEDZ AJ TY NIE RAKOVINE

POVEDZ AJ TY NIE RAKOVINE

Aj tento rok sa pripájame k iniciatíve ružového októbra a podporujeme prevenciu a boj proti rakovine prsníka. Výťažok z charitatívneho predaja bude putovať na zriadenie novej psychologickej poradne pre onko-pacientky.

NOVÁ LIMITOVANÁ EDÍCIA

NOVÁ LIMITOVANÁ EDÍCIA

Prečo sme sa rozhodli spolupracovať práve s LUCID Style na vytvorení limitovanej edície?
Nielenže je skvelá make-up artistka, ale tvrdí, že skutočná krása spočíva vo vyžarovaní. A my s ňou absolútne súhlasíme. Buďte sama sebou a vyfarbite sa aj vy vďaka týmto jedinečným kúskom.

OBLEČTE SA DO KVETOV

OBLEČTE SA DO KVETOV

V spolupráci s mladou, talentovanou módnou dizajnérkou, Jaroslavou Wurll Kocanovou sme vytvorili unikátnu kolekciu inšpirovanú slovenským folklórom. Kolekcia Poľana predstavuje jemný pôvab a hravosť slovenskej ľudovej výšivky, pričom dokonale spája tradičné s moderným.

PRE MALÝCH BOJOVNÍKOV

PRE MALÝCH BOJOVNÍKOV

Pre neziskovú organizáciu Deťom s rakovinou sme vyrobili ponožky, vďaka ktorým sa opäť môžete obliecť srdcom. Výťažok z ponožiek chceme venovať na kúpu nového monitoru životných funkcií na Kliniku detskej hematológie KDHaO. Viac informácií o tomto projekte nájdete v našom blogu.

NIE RAKOVINE

NIE RAKOVINE

Ďakujeme, že ste sa obliekli srdcom a povedali spolu s nami NIE rakovine prsníka! V tento vianočný čas sme odovzdávali poukaz občianskemu združeniu NIE rakovine. Vďaka VÁM sa nám podarilo vyzbierať 7 380EUR. Peniažky, ktoré sa vyzbierali poputujú na onkologickú poradňu v Nitre.

LIMITOVANÁ EDÍCIA JANA GAVALCOVÁ

LIMITOVANÁ EDÍCIA JANA GAVALCOVÁ

Novú limitovanú kolekciu jeseň/zima navrhla Janka Gavalcová, ktorá sa pri jej tvorbe nechala voľne inšpirovať modrotlačou a jej nespočetnými vzormi, ktoré pretavila do kúskov v ktorých zažiarite. Kolekcia JANA GAVALCOVA pre Bepon je určená výnimočným ženám, ktoré sú originálne a chcú podčiarknúť svoju ženskosť.

KOLEKCIA MALÝ PRINC

KOLEKCIA MALÝ PRINC

Kde bolo, tam bolo v roku 1943 prišla na svet kniha s názvom Malý princ, ktorá chytila ľudí po celom svete za srdce. O 76 rokov neskôr sme vytvorili špeciálnu kolekciu ponožiek Malého princa, ktorá v sebe nesie posolstvá inšpirované knihou. Pripomeňte si s našou špeciálnou kolekciou obľúbený príbeh a stretnite svoje vnútorné detské JA. Pozorne precestujte našou kolekciou a objavte v nich ukryté posolstvá z knihy Malý princ.