Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/clients/client167/web268/web/system/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 172 Novinky

Novinky

KOLEKCIA SIMONA KRAINOVÁ

KOLEKCIA SIMONA KRAINOVÁ

Blížiaca sa zima bude rozhodne horúca vďaka sexi a rafinovanej kolekcii pančúch a body, ktoré pre značku BEPON navrhla ďalšia božská a silná žena, milujúca matka dvoch synov a manželka – svetovo známa modelka Simona Krainová. V prípade Simony rozhodne platí, že za zaujímavou ženou stojí i nemenej zaujímavý muž. Karel Vágner sa v spoločnosti netají, že práve Simona je jeho veľkou múzou, a preto i Karel prispel kreatívnym nápadom a obohatil kolekciu o naozaj zaujímavé pánske ponožky. Celá kolekcia bude v predajni postupne v priebehu novembra a decembra 2017.

BEPON MILUJE SLOVENSKÝCH DIZAJNÉROV

BEPON MILUJE SLOVENSKÝCH DIZAJNÉROV

Novým, jedinečným konceptom #bepon♥ pokračuje značka BEPON vo svojich odvážnych krokoch podporovania originálnej tvorby a kreativity Slovákov. V spojení so slovenskými dizajnérmi vytvorili prvú ucelenú kolekciu 8 párov ponožiek s podtitulom #bepon♥slovenskydizajn.

Práve táto kolekcia odštartuje kampaň, ktorou v BEPONe otvorili priestor ľuďom zo Slovenska, ktorí sa venujú niečomu zaujímavému a jedinečnému.

NAVRHNI ĽUDOVÉ FUSAKLE

NAVRHNI ĽUDOVÉ FUSAKLE

Všetci patrioti sem!
ktorý región Slovenska je podľa vás najkrajší? Záhorie? Kysuce? Spiš?
No predsa ten, ktorý má najkrajšie tradície a najkrajší motív, ornamenty, niečo, čo ho vystihuje.

Vyhlasujeme súťaž pre všetkých, ktorí milujú svoj región a radi by nosili ponožky s motívom práve toho svojho.

Viac info na www.fusaklepodlamna.sk

ĽUDOVÉ FUSAKLE

ĽUDOVÉ FUSAKLE

Slovenské ľudové motívy sú nádherné a jedinečné. Vy, naši zákazníci, ste nám pomohli vytvoriť jedinečnú kolekciu ľudových fusaklí s využitím motívov z jednotlivých regiónov.

Nájdete ich na všetkých našich predajniach BEPON a eshope.