O Bepone

O Bepone

BEPON Retail SK s.r.o. - Najviac nápadov pre Vaše nohy

Spoločnosť BEPON pôsobí na Slovensku už od roku 1993 a zastrešuje pozíciu lídra v oblasti predaja pančuchového a ponožkového sortimentu. Za 20 rokov stal prvou voľbou zákazníkov v segmente.  Na Slovensku a v Českej republike má otvorených viac ako 80 predajní.

Od roku 1996 BEPON exkluzívne spolupracuje so spoločnosťou Golden Lady Company S.p.A., najlepším talianskym výrobcom pančuchového tovaru. Okrem toho spolupracuje aj s ďalšími slovenskými aj zahraničnými výrobcami, ktorých produkty sú starostlivo vyberané na vyskladanie sezónnych aj stálych kolekcií.
 
Okrem pančuchového a ponožkového sortimentu ponúka BEPON aj doplnkový tovar, akým sú plavky, šaty a tričká, spodná bielizeň, prípadne termoprádlo na zimu.
 
Ako líder a trendsetter vo svojej oblasti kladie BEPON veľký dôraz na funkčné aj estetické zdokonaľovanie tovaru a prináša na trh novinky a vychytávky, a to aj v oblasti služieb – príkladom je služba BEPONY EXPRES, expresná 24-hodinová donáška pančuchových nohavíc, či funkčný rozrastajúci sa vernostný systém BEPON Klub.