Bepon Klub
V rámci karanténnych opatrení je dočasne pozastavený osobný odber v predajniach a platba na dobierku. Ďakujeme za pochopenie, robíme to pre Vašu bezpečnosť.

Bepon KlubNajviac nápadov pre našich zákazníkov

 

Mílí bepoňáci,

v našom/vašom BEPON Klube pre vás neustále pripravujeme skvelé výhody, odmeňujeme vás za nákupy a chystáme vám špeciálne darčeky.

Chcete vedieť viac?

1 € = 1 bod

To je zlaté pravidlo BEPON Klubu. Za každé 1 euro, za ktoré nakúpite v našich predajniach, sa vám načíta bod na vašu BEPON kartu. Za nazbierané body si môžete v našich predajniach vybrať kartu so zľavou, ktorú môžete využiť na ďalší nákup v predajniach BEPON, alebo ju môžete podarovať svojim blízkym. Zľavovú kartu na 10 € získate za 200 bodov, 20 € za 400 bodov, 50 € za 1000 bodov.

Výhodnejšie nákupy

Ako člen BEPON Klubu nakupujete  vybrané produkty za lepšie ceny. Veď kto iný, ak nie vy? Keď nás najbližšie navštívite v niektorej z našich predajní, všimnite si ich na visiacich farebných nosičoch pri produktoch (na tzv. wobbleroch), kde nájdete rozdiel medzi pôvodnou cenou a špeciálnou cenou pre vás.

Vy ešte nie ste členom BEPON Klubu?

Našu zákaznícku kartičku môžete získať priamo na našej predajni, kde Vás ochotne do BEPON klubu prihlásia naše zamestnankyne. Členom nášho vernostného klubu BEPON Klub sa možete stať aj prostredníctvom webu www.bepon.sk, stačí ak si vytvoríte účet a zaškrnete políčko Chcem sa stať členom BEPON Klubu.

Ak máte nejaké otázky ohľadom BEPON Klubu, napíšte nám priamo na chat alebo na emailovú adresu beponklub@bepon.sk.