O nás

Na Slovensku pôsobíme už od roku 1993 a zastrešujeme pozíciu lídra v oblasti predaja pančuchového a ponožkového sortimentu. Za viac ako 25 rokov sme sa stali prvou voľbou zákazníkov. Veríme, že k tomuto výsledku dopomáha hlavne náš nekompromisný výber dodávateľov, kedy okrem dizajnu dbáme hlavne na pridanú hodnotu, akou je pre nás jednoznačne kvalita

Hrdou súčasťou portfólia je od roku 1996 spoločnosť Golden Lady Company S.p.A., najlepší taliansky výrobca pančuchového tovaru. 

Ďalšou neodmysliteľnou súčasťou našich spoločensky zodpovedných dodávateľov je TATRASVIT, vďaka ktorému nie sú naše ponožky pod značkou Štýlovky na Slovensku len dizajnované, ale aj vyrobené a to priamo v jeho srdci vo Vysokých Tatrách.  

Spolupracujeme s mnohými ďalšími dodávateľmi, ktorí musia spĺňať prísne kritériá, ale taktiež spolupracujeme s rôznymi módnymi návrhármi. Dbáme na to, aby sme pre vás prinášali to najlepšie z nášho lokálneho trhu a módneho sveta. Okrem zvučných mien akými bola napríklad Petra Toth, Janka Gavalcova, či Jaroslava Wurll Kocanová, dávame príležitosť aj mladým a novým umelcom, ktorých radi podporíme a pomôžeme zviditeľniť sa. 

Okrem pančuchového a ponožkového sortimentu sme v BEPONE za tie roky rozšírili aj doplnkový tovar, ktorý sa časom stal hlavným, kam sa radia napríklad plavky, šaty a tričká, spodná bielizeň, prípadne termoprádlo na zimu.


Ako líder a trendsetter vo svojej oblasti prijímame spoločenskú zodpovednosť a eliminujeme plasty a iné neekologické materiály na našich predajných miestach a prinášame vám napríklad pančuchové nohavice z organického materiálu, recyklo pančuchy. Taktiež dbáme na to, aby všetci naši dodávatelia boli spoločensky zodpovední, nepoužívali zdraviu škodlivé farbivá a pracovníci vo výrobniach neboli žiadnym spôsobom vykorisťovaní.

Kladieme veľký dôraz na funkčné aj estetické zdokonaľovanie tovaru a prinášame vám na trh novinky a vychytávky, a to aj v oblasti služieb a komunikácií so zákazníkom. Sme slovenská rodinná firma a náš prístup k zákazníkovi je taktiež veľmi individuálny vďaka čomu vám dávame pocit výnimočnosti. Tento pocit sa snažíme prinášať k vám aj prostredníctvom našich pobočiek. Za viac ako 25 rokov sme sa stali najväčšou slovenskou maloobchodnou sieťou predajní svojho druhu. Naše zamestnankyne sú odborne vyškolené a mnohé z nich vám ochotne pomáhajú už viac ako 15 rokov. Čo svedčí aj o tom, že ako zamestnávateľ si uctievame hodnoty rodiny a aplikujeme ich aj do podnikania. 

V rámci zodpovednosti sa snažíme pomáhať našej krajine a hlavne ľudom v nej, preto v našom portfóliu nájdete aj rôzne charitatívne kampane, ktorých cieľom je najmä osveta. Určite stojí za spomenutie napríklad najúspešnejšia kampaň Obleč sa srdcom 2019 v spolupráci s n.o. Nie rakovine, kedy sme robili osvetu ohľadom rakoviny prsníka, liečby a prevencie tohto ochorenia. Aj vďaka tejto kampani sa mohlo v Nitre otvoriť poradenské centrum orientované na pomoc ženám s týmto ochorením. Obleč sa srdcom nie je pre nás len hedlajn a preto sme na úvod roka 2020 pokračovali a v tomto prípade sme podporili predajom ponožiek detičky v Detskom Národnom Onkologickom Centre s spolupráci s n.o. Deťom s rakovinou. V tomto láskavom projekte mienime ostať a pomáhať naďalej a darí sa nám to aj vďaka vám, darmo, Slováci máme veľké srdcia. Ďakujeme. 

S láskou váš BEPON